Amatérská liga
 
Amatérská tenisová liga ve dvouhře
2020 2019 2018 2017
 

Již 4.ročník amatérské tenisové ligy dvouher uspořádal v našem areálu Gabriel Klimek.

Letos hrálo v 1.lize ve dvou skupinách po deseti hráčích a ve druhé lize po osmi hráčích systémem každý s každým. Poté se utkali hráči na prvních pěti místech skupiny A s prvními pěti skupiny B o vítězství v lize a také hráči na 6. až 10. místě obou skupin o další pořadí. Také ve 2.lize se hrálo o vítězství podobným způsobem.

Na závěr dlouhodobé soutěže byl v sobotu 22.08.2020 uspořádán finálový turnaj, v rámci kterého proběhlo vyhodnocení celé soutěže i závěrečného turnaje a předání pohárů a cen.

Konečné umístění 1.liga

1. Rostislav MARTYNEK
2. Marek ŠTĚRBA
3. Tomáš SIKORA
4. Martin GAJDZICA
5. Jan SAGAN
6. Martin GORNÝ
7. Petr GANČARČÍK
8. Michal NIEMIEC
9. Pavel PLACHETKA
10. Vojtěch DOHNAL
11. Adam KUJAWA
12. Radim KALETA
13. Gabriel KLIMEK
14. Robert CIESLAR
15. Marek FOLDYNA
16. Milan MESSERSCHMIDT
17. Aleš JURZYKOWSKI
18. Martin PASZ
19. Petr CIESLAR
20. Olga MENCNAROWSKA

Konečné umístění 2.liga

1. Roman OCHMAN
2. Filip ČERNÝ
3. Michal RUTTKAY
4. Pavel SYCHRA
5. Karel ZIELONKA
6. Miroslav SUPIK
7. Tomáš LARYSCH
8. Rostislav TUROŇ
9. Roman HUDÁK
10. Petr BUKVA
11. Antonín SZOTKOWSKI
12. Michal ZACHARA
13. Vojtěch KARCH
14. David MIKLER
15. Nicolas KLIMEK
16. Ondřej KLIMEK
 

Konečné tabulky základní části

 
1.liga 2.liga
1.liga 2.liga
 

Konečné tabulky finálové části

 
1.liga 2.liga
1.liga 2.liga
 

Konečné umístění finálový turnaj

1. Rostislav MARTYNEK
2. Marek ŠTĚRBA
3. Tomáš SIKORA
4. Lukáš JAŠEK
5.-8. Petr GANCARČÍK
5.-8. Tomáš MOTYKA
5.-8. Jan SAGAN
5.-8. Roman OCHMAN
9.-16. Roman MIHOČ
9.-16. Vojtěch DOHNAL
9.-16. Pavel PLACHETKA
9.-16. Milan MESSERSCHMIDT
9.-16. Adam KUJAWA
9.-16. Petr BUKVA
9.-16. Olga MENCNAROWSKA
9.-16. Marek FOLDYNA

Konečné umístění turnaj útěchy

1. Gabriel KLIMEK
2. Radim KALETA
3.-4. Michal RUTTKAY
3.-4. Miroslav SUPIK
5.-8. Boleslav BARTECZEK
5.-8. Roman HUDÁK
5.-8. Nicolas KLIMEK
5.-8. Cao Van MANH
9.-10. Martin PASZ
9.-10. Ondřej KLIMEK
 

Pavouky finálového turnaje

 
Finálový pavouk Pavouk soutěže útěchy
Finálový pavouk Pavouk soutěže útěchy
 

Fotografie z finálového turnaje

 
Společné foto Zahájení turnaje :  Gabriel Klimek
Společné foto Zahájení turnaje :
Gabriel Klimek
 
Záběry z utkání :  Marek Štěrba Záběry z utkání :  Tomáš Sikora
Záběry z utkání : Záběry z utkání :
Marek Štěrba Tomáš Sikora
 
Záběry z utkání :  Jan Sagan Záběry z utkání :  Petr Gančarčík
Záběry z utkání : Záběry z utkání :
Jan Sagan Petr Gančarčík
 
Záběry z utkání :  Vojtěch Dohnal Záběry z utkání :  Milan Messerschmidt
Záběry z utkání : Záběry z utkání :
Vojtěch Dohnal Milan Messerschmidt
 
Záběry z utkání :  Cao Van Manh Záběry z utkání :  Marek Foldyna
Záběry z utkání : Záběry z utkání :
Cao Van Manh Marek Foldyna
 
Záběry z utkání :  Olga Mencnarowska Záběry z utkání :  Tomáš Motyka
Záběry z utkání : Záběry z utkání :
Olga Mencnarowska Tomáš Motyka
 
Záběry z utkání :  Adam Kujawa Záběry z utkání :  Michal Ruttkay
Záběry z utkání : Záběry z utkání :
Adam Kujawa Michal Ruttkay
 
Záběry z utkání :  Nicolas Klimek Záběry z utkání :  Miroslav Supik
Záběry z utkání : Záběry z utkání :
Nicolas Klimek Miroslav Supik
 
Záběry z utkání :  Roman Hudák Záběry z utkání :  Martin Pasz
Záběry z utkání : Záběry z utkání :
Roman Hudák Martin Pasz
 
Záběry z utkání :  Roman Mihoč Záběry z utkání :  Boleslav Barteczek
Záběry z utkání : Záběry z utkání :
Roman Mihoč Boleslav Barteczek
 
Záběry z utkání :  Pavel Plachetka Záběry z utkání :  Petr Bukva
Záběry z utkání : Záběry z utkání :
Pavel Plachetka Petr Bukva
 
Ceny pro vítěze Poháry pro vítěze
Ceny pro vítěze Poháry pro vítěze
 
Medailisté zleva :  Marek Štěrba, Rostislav Martynek, Tomáš Sikora Medailisté zleva :  Roman Ochman, Marek Štěrba, Rostislav Martynek, Tomáš Sikora
Medailisté zleva : Medailisté zleva :
Marek Štěrba, Rostislav Martynek, Tomáš Sikora Roman Ochman, Marek Štěrba, Rostislav Martynek, Tomáš Sikora