Amatérská liga
 
Amatérská tenisová liga ve dvouhře
2019 2018 2017
 

Gabriel Klimek opět nezklamal a uspořádal v našem areálu třetí ročník amatérské tenisové ligy dvouher.

Letos hrálo v 1.lize ve dvou skupinách po deseti hráčích a ve druhé lize 12 hráčů systémem každý s každým. Poté se utkali hráči na prvních pěti místech skupiny A s prvními pěti skupiny B o vítězství v lize a také hráči na 6. až 10. místě obou skupin o další pořadí.

Na závěr dlouhodobé soutěže byl v sobotu 17.08.2019 uspořádán finálový turnaj, v rámci kterého proběhlo vyhodnocení celé soutěže i závěrečného turnaje a předání pohárů a cen.

Konečné umístění 1.liga

1. Marek ŠTĚRBA
2. Rostislav MARTYNEK
3. Tomáš SIKORA
4. Jan SAGAN
5. Bogdan WILK
6. Matěj HUŤKA
7. Martin GORNÝ
8. Jindřich SZKANDERA
9. Markéta MOTYKOVÁ
10. Tomáš MOTYKA
11. Martin GAJDZICA
12. Robert CIESLAR
13. Marek FOLDYNA
14. David GARBA
15. Pavel PLACHETKA
16. Aleš JURZYKOWSKI
17. Lumír HOLEKSA
18. Martin PASZ
19. Vojtěch DOHNAL
20. Olga MENCNAROWSKA

Konečné umístění 2.liga

1. Michal NIEMIEC
2. Petr CIESLAR
3. Radim KALETA
4. Gabriel KLIMEK
5. Antonín SZOYKOWSKI
6. Michal ZACHARA
7. Jan PAVLADY
8. Filip ČERNÝ
9. David MIKLER
10. Ondřej KLIMEK
11. Dominik FRANEK
12. Marian KOWALCZYK
 

Konečné tabulky

 
1.liga 2.liga
1.liga 2.liga
 
Konečné umístění 1.ligy
Konečné umístění 1.ligy
 

Fotografie z ligy

 
Vyhlášení vítězů ligy :  Gabiel Klimek 1.místo 1.ligy :  Marek Štěrba
Vyhlášení vítězů ligy : 1.místo 1.ligy :
Gabriel Klimek Marek Štěrba
 
2.místo 1.ligy :  Rostislav Martynek 3.místo 1.ligy :  Tomáš Sikora
2.místo 1.ligy : 3.místo 1.ligy :
Rostislav Martynek Tomáš Sikora
 
2.místo 2.ligy :  Petr Cieslar 3.místo 2.ligy :  Radim Kaleta
2.místo 2.ligy : 3.místo 3.ligy :
Petr Cieslar Radim Kaleta
 

Konečné umístění finálový turnaj

1. Rostislav MARTYNEK
2. Marek ŠTĚRBA
3. Tomáš SIKORA

Konečné umístění turnaj útěchy

1. Roman OCHMAN
 

Konečné tabulky

 
Skupina 1 Skupina 2
Skupina 1 Skupina 2
 
Skupina 3 Skupina 4
Skupina 3 Skupina 4
 
Skupina 5 Skupina 6
Skupina 5 Skupina 6
 
Skupina 7 Skupina 8
Skupina 7 Skupina 8
 
 

Pavouky finálového turnaje

 
Finálový pavouk Pavouk soutěže útěchy
Finálový pavouk Pavouk soutěže útěchy
 

Fotografie z finálového turnaje

 
Zahájení turnaje :  Gabriel Klimek Zahájení turnaje :  Gabriel Klimek
Zahájení turnaje : Zahájení turnaje :
Gabriel Klimek Gabriel Klimek
 
Foto z turnaje Foto z turnaje
Foto z turnaje Foto z turnaje
 
Foto z turnaje Foto z turnaje
Foto z turnaje Foto z turnaje
 
Foto z turnaje Foto z turnaje
Foto z turnaje Foto z turnaje
 
Foto z turnaje Foto z turnaje
Foto z turnaje Foto z turnaje
 
Foto z turnaje Foto z turnaje
Foto z turnaje Foto z turnaje
 
Foto z turnaje Foto z turnaje
Foto z turnaje Foto z turnaje
 
Vrchní zapisovatel :  Petra Sedláčková Vrchní zapisovatel :  Petra Sedláčková
Vrchní zapisovatel : Vrchní zapisovatel :
Petra Sedláčková Petra Sedláčková
 
1.místo :  Rostislav Martynek 2.místo :  Marek Štěrba
1.místo : 2.místo :
Rostislav Martynek Marek Štěrba
 
3.místo :  Tomáš Sikora 1.místo útěchy :  Roman Ochman
3.místo : 1.místo útěchy :
Tomáš Sikora Roman Ochman