Gulášový turnaj

Tradiční závěrečný klubový turnaj

Dne 17.září 2005 jsme uspořádali jubilejní 20.ročník tradičního klubového tenisového "Gulášového turnaje" ve čtyřhrách. Turnaje se zúčastnilo 30 tenistů z řad závodních i rekreačních.

Jednotlivé páry byly tentokrát nalosovány do čtyřech skupin, ve kterých se utkaly systémem každý s každými. Dvě nejlépe umístěna družstva v každé skupině postoupila do hlavního pavouka a zbytek se utkal v soutěži útěchy. Všechny zápasy se hrály na devět vítězných her, za stavu 8:8 následoval tie-brak.

Ve večerních a nočních hodinách byla veselá zábava, nechyběly kytary a zpěv a při osvětlení sice neproběhl na centrálním dvorci již rovněž tradiční nohejbalový turnaj, ale zato si všichni zkusili zazpívat karaoke. Některým byl mikrofon sice rychle odebrán, ale i snaha se cení.

No a kdo vyhrál letos, jak dopadly boje ve skupinách, výsledky hlavní soutěže a soutěže útěchy si můžete přečíst níže, kde rovněž narazíte na pár fotografií z průběhu turnaje i po něm.